
Deelgaarderberg De Deelgaarderberg Pinot Auxerrois 2020
€ 12,95 Incl. btw
Deze Auxerrois is een zeer fruitige wijn waarbij de aroma’s van witte bloemen en rijp steenfruit uit het glas stuift en het mondgevoel zalig verfrissend is.
- Koop 6 voor €11,66 per stuk en bespaar 10%
Productomschrijving
In 2003 ontstond bij Jos en Nicole het idee om een wijngaard te beginnen en wel in Maasbracht. In 2005 zijn de eerste wijnstokken geplant op een perceel in Maasbracht. Hier werden de Solaris, een wit druivenras en een blauw druivenras, de Acolon aangeplant. In 2006 konden ze de eerste oogst realiseren.
In 2007 kregen Jos en Nicole te maken met een tegenslag. De toenmalige gemeente van Maasbracht hadden het wijnperceel nodig voor de uitbreiding van woningbouw. Nicole en Jos waren genoodzaakt op zoek te gaan naar een ander geschikt perceel. Dit werd uiteindelijk gevonden in Maria-Hoop. In het najaar van 2007 zijn dan ook de wijnstokken verplant van Maasbracht naar Maria-Hoop. De gemeente bevindt zich in het smalste/kleinste stukje Nederland tussen België en Duitsland.
Tegenwoordig verbouwen ze in Maria-Hoop ook de Dornfelder, Auxerrois en Pinot Blanc druiven.
Deze Auxerrois is een zeer fruitige wijn waarbij de aroma’s van witte bloemen en rijp steenfruit uit het glas stuift en het mondgevoel zalig verfrissend is. Een heerlijk soepele en verfrissende wijn gemaakt door Jos en Nicole Wilms-Gielkens van de typisch Limburgse druif Auxerrois.
Wijnspecificaties
-Wijnstijl: Fris/fruitig
-Oogstjaar: 2020
-Alcohol: 12%
-Druif: Auxerrois
-Volume: 75cl
-Bewaartijd: Tot drie jaar na de oogst
-Wijn/spijs: Asperges, tapasplank, salades, sushi
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review