Gespecialiseerd in Limburgse wijnen
Bestellen kan al vanaf 1 fles wijn!
Je ontvangt je bestelling binnen 3 werkdagen
We hebben ook een winkel op de Tongersestraat 11 in Maastricht
  • Nederlands
  • Bon Baron Acolon 2017

    Bon Baron Bon Baron Acolon 2017

    Terug naar overzicht

    € 26,00 Incl. btw

    (0)

    Acolon is met haar dieprode kleur, een volle kruidige, harmonische maar enigszins tanineuze wijn. In zijn jeugd is dit dus een wijn waar stevig eten bij aanbevolen wordt, naarmate hij wat kan rusten wordt het een iets zachtere en geïntegreerde wijn.

    Lees de volledige productomschrijving

    • Koop 6 voor €23,40 per stuk en bespaar 10%

    Directe checkout

    • Op voorraad

    9.7 / 13 Reviews

    ‘Mooie producten en goede bezorgservice.’

    Productomschrijving

    Chateau Bon Baron is te vinden in het Belgische Wallonië en specifieker in Lustin ( een gehucht bij Dinant). Jeanette van Den Steen is oorspronkelijk uit Noord-Brabant en zocht een vakantiehuisje in België, bij het net gekochte huis had zij ook een stuk grond waar zij een hand vol druivenstokken op had geplant om wat wijn voor haar zelf te maken. Haar buurvrouw had een fles van die wijn meegenomen naar een lokaal restaurant en de sommelier en de kok vonden dit een top product waarna zij beiden het domein bezochten, al de wijnen proefde en ze allen op de kaart zette. Dit was de start voor Chateau Bon Baron. Met 17 hectare en 14 verschillende druivensoorten zijn zij een van de pioniers van de Belgische wijnbouw.

    Een nieuwe rode wijn met een grote edelheid. Acolon is met haar dieprode kleur, een volle kruidige, harmonische maar enigszins tanineuze wijn. In zijn jeugd is dit dus een wijn waar stevig eten bij aanbevolen wordt, naarmate hij wat kan rusten wordt het een iets zachtere en geïntegreerde wijn.

    Wijnspecificaties

    -Wijnstijl: Rood - stevig/Fris/Mondvullend

    -Oogstjaar:2017

    -Alcohol: 12.5%

    -Druif: Acolon

    -Bewaartijd: Tot zeven jaar na de oogst

    -Wijn/Spijs: Runds carbonade , Spareribs

    Reviews Schrijf je eigen review

    0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

      Goesting in Limburgse wijn 5 / 5 - 2 Reviews @ Google
      Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »