
Aldeneyck Aldeneyck Pinot Brut
€ 24,50 Incl. btw
Deze mousserende wijn is gemaakt van de volgende drie pinot soorten: Pinot Blanc, Pinot Gris en Pinot Noir. Door de “sur latte” rijping van dertig maanden, heeft deze wijn een zeer fijne mousse en uitgesproken complexe smaak.
- Koop 6 voor €22,05 per stuk en bespaar 10%
Productomschrijving
Wijndomein Aldeneyck ligt in het dorpje Aldeneik naast de stad Maaseik. Karel en Tine besloten in 1999 om het stuur om te gooien en van fruitteelt naar wijnbouw te gaan. In 2002 werden de eerste wijnstokken geplant. Hier ging het om Pinot Blanc, die daarna vergezeld werd door Pinot Gris en Pinot Noir. Door zijn opleiding tot ‘Winzer’ (wijnbouwer) is Karel in staat om wijnen tot in de perfectie te maken.
Deze mousserende wijn is gemaakt van de volgende drie pinot soorten: Pinot Blanc, Pinot Gris en Pinot Noir. Door de “sur latte” rijping van dertig maanden, heeft deze wijn een zeer fijne mousse en uitgesproken complexe smaak. Middels de "sur latte" methode wordt de fles horizontaal neergelegd op een lat waardoor er suikers opnieuw vergist worden waardoor er een natuurlijk koolzuur ontstaat en in de fles blijft.
Wijnspecificaties
Wijnstijl: Mousserend wit - Fris/Fruitig/Mondvullend
-Oogstjaar: geen jaargang
-Alcohol: 12%
-Druif: Pinot Gris, Pinot Blanc & Pinot Noir
-Volume: 75cl
-Rijping: 30 maanden “sur latte”
-Bewaartijd: Tot zes jaar na de oogst
-Wijn/spijs: Een feestelijke wijn of aperitief wijn.
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review
Recent bekeken
FavoritenToevoegen aan winkelwagen
Aldeneyck Aldeneyck Pinot Brut
€ 24,50 Incl. btw