
Stokhem Stokhem Pinot Noir Marianne 2018
€ 20,95 Incl. btw
Deze Pinot Noir heeft voor 12 maanden op hout gelegen, waarvan er een deel op Fransen eikenhouten vaten gerijpt heeft. Zoals vaker terug te herkennen in een Pinot Noir komt ook deze uit Wijlre met tonen van bessen en kersen. Lichte tannines maken ‘m af.
- Koop 6 voor €18,86 per stuk en bespaar 10%
Productomschrijving
In 2012 is het allemaal begonnen met een proefwijngaard in Nederweert zoals veel wijnboeren hun voorgingen: op een perceel dat reeds 'in de familie' was. Binnen deze proefwijngaard werden 200 stokken aangeplant bestaande uit 10 verschillende druivensoorten, zo konden ze testen welke druivensoorten het beste pasten bij de bodem van het perceel.
Na de eerste keren oogsten en een aantal geslaagde 'Vier Zwaluwen' wijn en Port waren ze dol enthousiast en wilden ze graag uitbreiden en een volgende stap zetten met het uitdragen van hun passie voor druiven (verbouwen) en uiteraard: het wijn maken.
Op een fantastisch mooi stukje Zuid-Limburgse grond kregen ze de kans om een bestaande wijngaard over te nemen, met Pinot Noir stokken met de leeftijd van hun beide dochters (14 jaar oud). Die kans lieten ze uiteraard niet liggen en plukken er nu prachtige druiven van en vinificeren deze bij Kasteel Wijnandsrade, voormalige wijnmakerij van Chateau Gilbert.
Deze Pinot Noir heeft voor 12 maanden op Fransen eikenhouten vaten gerijpt. Zoals vaker terug te herkennen in een Pinot Noir komt ook deze uit Wijlre met tonen van bessen en kersen. Lichte tannines maken ‘m af.
Wijnspecificaties
-Wijnstijl: Rood - Stevig/Elegant/Mondvullend
-Oogstjaar: 2018
-Alcohol: 13%
-Druif: Pinot Noir
-Volume: 75cl
-Opvoeding: 12 maand op franse eiken vaten (bourgogne model 225l)
-Bewaartijd: Tot acht jaar na de oogst
-Wijn/spijs: Gebraden kalfsfilet, kip aan het spit met gebakken krielaardappelen en een vleesjus
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review